:. Grup Hepsi .:
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:. Grup Hepsi .:

Grup HePsi Sitemize HoşgeLdiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni HaBer çağla şikel hepsi hakkında ne demiş?

YazarMesaj
Yasémn*TiLa
Admin
Admin
Yasémn*TiLa

Yeni HaBer çağla şikel hepsi hakkında ne demiş? Empty
MesajKonu: Yeni HaBer çağla şikel hepsi hakkında ne demiş?   Yeni HaBer çağla şikel hepsi hakkında ne demiş? Icon_minitimePtsi Eyl. 01, 2008 9:33 pm

çağla şikel hepsi kızları için ne demiş?“Grup Hepsi’yi pek dinlemem ama seslerini bir kaç defa duydum ve beğendim özellikle Gülçin oldukça kaliteli bir gırtlağa sahip bunu iyi değerlendirsinler, son klipleri 4 peynirli pizzanın klibi çok güzel kareografilerinden çok hoşlandım, esnek olmaları ve fiziklerinin düzgünlüğü dikkat çekici etkenler.”
Hepsi 1 hakkında;
“Ben henüz bir oyuncu olamadım ancak 2 dizide oynadım ve bu eleştiri yapmak için gerekli bir tecrübe değil fakat bir kaç yorumda bulunabilirim. Çevremdeki çoğu kişi dizinin ilkokul çağı çocuklar için olduğunu söylüyor fakat ben öyle düşünmüyorum, bir kere konusu yetişkinlere de hitap ediyor, üniversite çağındaki 4 kızın öyküsü neden sadece küçükler için olsun ki, çok doğal oynuyorlar bu işten de kıvırdıklarını düşünüyorum. Ben hiç izleyemedim işlerimin yoğunluğu yüzünden fakat fragmanlarına bakıyorum ve bazen de kanalları çevirdiğimde dizi rast geliyor biraz bakıyorum.”
http://grphpsifan.yetkinforum.net

Yeni HaBer çağla şikel hepsi hakkında ne demiş?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-